Medarbetare Örebro

Kenneth Askeblad

VD


Tel:
072-732 80 43
E-post: kenneth.askeblad@maxcon.se

Krister Jakobsson

Serviceledare

Tel: 072-732 80 77
E-post: krister.jakobsson@maxcon.se

Linda Gustafsson

Ekonomiansvarig

Tel: 072-732 80 31
E-post: linda.gustafsson@maxcon.se

Catarina Svedberg

Projektör / Certifierad Behörig Ingenjör Vattensprinkler

Tel: 072-732 80 01
E-post: catarina.svedberg@maxcon.se

Malin Hedman

Avdelningschef / 
Certifierad Behörig Ingenjör Vattensprinkler

Tel: 072-732 80 57
E-post: malin.hedman@maxcon.se

Pontus Karlsson

Projektledare

Tel: 072-732 80 69
E-post: pontus.karlsson@maxcon.se

Helene Ullerud

Personalansvarig

Tel: 072-737 76 82
E-post: helene.ullerud@maxcon.se

Jan-Ove Karlsson

Kalkylator


Tel:
072-737 76 84
E-post: jan-ove.karlsson@maxcon.se

Lars-Johan Kleregård

Serviceledare


Tel:
 072-737 76 79
E-post: lars-johan.kleregard@maxcon.se

Jesper Logrell

Projektledare

Tel: 072-732 80 32
E-post: jesper.logrell@maxcon.se

Frida Abrahamsson

Administratör

Tel: 072-737 76 88
E-post: frida.abrahamsson@maxcon.se


Medarbetare Stockholm

Johan Stenqvist

Avdelningschef

Tel: 072-732 00 28
E-post: johan.stenqvist@maxcon.se

Bengt Kellgren

Projektledare

Tel: 072-732 80 02
E-post: bengt.kellgren@maxcon.se

Kenneth Hjelm

Serviceledare

Tel: 070-231 60 62
E-post: kenneth.hjelm@maxcon.se

Klicka på rubriken för att läsa mer
Klicka på rubriken för att läsa mer

Har du några frågor?

Kontakta oss gärna om du vill ha mer information!